Stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach domowych. Służy jako część składowa pielęgnacji, działań zapobiegawczych oraz terapii w przypadku przewlekłych dolegliwości.
Idealny zarówno dla potrzeb domowych jak i profesjonalnych. Możliwe jest korzystanie z urządzenia w najwygodniejszej dla pacjenta pozycji - siedzącej, leżącej czy też stojącej.
Został zaprojektowany głównie z myślą o użytkowaniu profesjonalnym. System zyskał jednak uznanie także wśród użytkowników domowych, ze względu na prostą obsługę i duże pole naświetlania.

Produkty

Bioptron

Urządzenia BIOPTRON są szeroko stosowane zarówno w domach, ale także w szpitalach, specjalistycznych ośrodkach zdrowia czy centrach sportowych.

Urządzenia BIOPTRON wytwarzają światło widzialne, niekoherentne (nie podlegające sumowaniu w fazie), spolaryzowane i bez promieni UV. Jest to łagodne światło naturalne o silnym działaniu leczniczym. Szerokie zastosowanie lamp BIPTRON wynika z pozytywnego oddziaływania światła na krew i komórki organizmu.

Wszystkie urządzenia BIOPTRON mają takie samo działanie i właściwości fizyko-świetlne. Różnią się tylko wymiarami, wyglądem oraz akcesoriami.

Urządzenia BIOPTRON mają innowacyjną technologię i są zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania. Do każdego urządzenia dostępne są statywy, umożliwiające ustawienie urządzenia zgodnie z własnymi potrzebami. Akcesoria zapewniają pełne bezpieczeństwo pacjenta, wygodę i relaks podczas terapii, a także łatwy dostęp do każdej części ciała.